Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
O NAS

kilka słów o nas

ubezpieczenia online

Na polskim rynku ubezpieczeń jesteśmy obecni od 2006 r. jako multiagencja ubezpieczeniowa Ubezpieczeniaonline.pl. Przez te 10 lat zaufała nam już rzesza klientów, a aktywna współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, sprawiła, że nasza oferta zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Specjalizujemy się w polisach na życie, polisach turystycznych, ubezpieczeniach nieruchomości i komunikacyjnych. Zatrudniamy zaufanych ekspertów – redaktorów, doradców i agentów z terenu całej Polski, którzy przekonują, że warto i powinno się ubezpieczyć. Publikujemy na stronach portali tematycznych artykuły, poradniki i przeglądy o tematyce ubezpieczeniowej. Omawiamy poszczególne typy polis, podpowiadając, które z nich będą najlepiej odpowiadały określonej grupie klientów. Opisujemy umowy dodatkowe, podkreślając ich rolę w procesie dopasowania polisy do określonego klienta. Podajemy zasady oceny ryzyka ubezpieczeniowego przez ubezpieczycieli i wymieniamy najczęściej odnotowywane powody sporów prawnych towarzystw ubezpieczeniowych z klientami oraz niewypłacania należnych odszkodowań.

 

Ubezpieczeniaonline.pl skupiają w jednym miejscu najatrakcyjniejsze polisy czołowych ubezpieczycieli i oferują przydatne narzędzia, dzięki którym można samodzielnie porównać i wstępnie oszacować wysokość składki za pomocą porównywarek i kalkulatorów ubezpieczeń.

 

Do dyspozycji klientów są pracownicy naszego działu Call Center oraz najlepsi agenci ubezpieczeniowi z terenu całej Polski. Doradzają oni w wyborze polisy i poprzez umowy dodatkowe dostosowują ją do jego konkretnych potrzeb.

27
TOWARZYSTW
UBEZPIECZENIOWYCH
ubezpieczenia allianz ubezpieczenia aviva ubezpieczenia axa ubezpieczenia concordia ubezpieczenia generali ubezpieczenia ihi bupa ubezpieczenia nationale nederlanden ubezpieczenia signal iduna ubezpieczenia warta