Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

bielany wrocławskie PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia bielany wrocławskie

Na terenie Bielan Wrocławskich i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

 

Oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenie turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Bielany Wrocławskie to tak naprawdę wieś granicząca od północy z miastem Wrocław, przez co bywa mylnie kojarzone jako dzielnica tego miasta, choć należy wyjaśnić, że Bielany mają charakter podmiejskiego osiedla. Jest to wieś o długiej historii istnienia, posiadająca zabytkowe dwory i kościoły, które przetrwały do dnia dzisiejszego.

 

Dzisiaj Bielany są kojarzone głównie ze strefą gospodarczo–handlową. To właśnie tam znajdują się kompleksy sklepów wielkopowierzchniowych, ogromne hale przemysłowe, magazyny i sklepy. Miejsce te jest znane nie tylko mieszkańcom Wrocławia i pracownikom strefy, ponieważ na Bielanach Wrocławskich mieści się węzeł autostrady A4 z drogą krajową nr 98. Również na Bielanach mieści się studio telewizyjne, w którym kręcone są popularne seriale. Bielany ciągle się rozwijają, powstają kolejne miejsca pracy, wprowadzane są nowe inwestycje.

 

W celu zakupienia ubezpieczenia nie trzeba wybierać się do centrum Wrocławia ani w żadne inne miejsce tego miasta. Sprawdź naszą ofertę w najbardziej dogodnej lokalizacji na Bielanach Wrocławskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy.