Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

ligota piękna PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia ligota piękna

Na terenie Ligoty Pięknej i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Ligota Piękna to wieś położona w południowej części Polski w województwie dolnośląskim. Pierwsze informacje o zamieszkaniu tych terenów pochodzą z XV wieku. Wówczas na tych ziemiach pojawiły się pierwsze osady. Wieś została doszczętnie spalona w trakcie trwania wojny siedmioletniej w XVIII wieku. To dlatego we wsi nie przetrwały żadne zabytki.

Obecnie Ligota Piękna to miejsce, które przyciąga wielu mieszkańców Wrocławia i okolicznych miast ze względu na piękne okolice i spokojny charakter wsi. Wrocławianie chętnie budują domy, chcąc uciec od hałasu i zgiełku wielkiego miasta. Ligota Piękna inwestuje w sprzedaż działek i rozbudowę. To wieś o dużym potencjale, co jest dostrzegane przez mieszkańców sąsiednich miast.

 

W Ligocie Pięknej istnieje wiele możliwości zakupu atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych o korzystnych i dogodnych dla każdego warunkach. By zakupić ubezpieczenie, nie jest konieczne dojeżdżanie do większego miasta, ponieważ Ligota Piękna również oferuje taką możliwość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!