Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

oława PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia oława

Na terenie Oławy i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

Oława to miasto położone w południowej części Polski, we wschodniej części województwa dolnośląskiego. Pierwsze wzmianki o osadach na tych terenach pochodzą z XII wieku. Już wtedy na ziemiach Oławy stał gród i osada targowa. Mimo zniszczeń, jakich dokonali w XIII wieku Mongołowie, ziemie Oławy rozwijały się bardzo prężnie. Następnie w XV wieku osada została spalona przez husytów, a następnie spotkała się z epidemią dżumy, która ponownie przeszła przez te tereny około stu lat później. Mimo przeciwności losu, Oława rozwijała się bardzo dynamicznie przez następne wieki. To miasto posiadające również piękne okolice, urokliwe kamieniczki i zabytkową architekturę.

Obecnie Oława jest miastem o wysokim rozwoju. Bliskie sąsiedztwo Wrocławia wpływa korzystnie na rozbudowę, stwarzanie nowych miejsc pracy, rozwój przemysłu. Oława ze względu na swoje położenie to miasto o dużym potencjale, który jest dobrze wykorzystywany, by stale rozszerzać jego możliwości.

By zakupić ubezpieczenie o atrakcyjnych warunkach, nie musisz wybierać się do większego miasta. Ofertę o odpowiednich warunkach można znaleźć również w Oławie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!