Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

psary PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia psary

Na terenie Psar i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Psary to wieś położona w południowej części Polski, w województwie dolnośląskim. Pierwsze osady na tych terenach pojawiły się już w okolicach XIII wieku. Popularna nazwa wsi pochodzi najprawdopodobniej od hodowli psów należących do panujących możnowładców. Hodowlą zajmowała się miejscowa ludność. Ze względu na reformację, mającą miejsce w XVI wieku, wielu mieszkańców przeszło na protestantyzm, w związku z czym we wsi został postawiony protestancki kościół.

 

Obecnie Psary to wieś o bardzo sprzyjającym położeniu przy drodze wylotowej z Wrocławia w kierunku Poznania. Chętnie budują się tu mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska, którzy mają dość życia w wielkim mieście. Bliskie sąsiedztwo Wrocławia zapewnia mieszkańcom zatrudnienie oraz dobry dojazd do miejsca pracy. Psary ciągle się rozbudowują, a zainteresowanie rynkiem mieszkaniowym w tych okolicach jest naprawdę wysokie.

 

W Psarach istnieje możliwość zakupienia wielu atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych na korzystnych i dogodnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne wybieranie się do większego miasta, ponieważ Psary oferują taką możliwość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!