Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

Wrocław Biskupin PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia Wrocław Biskupin

Na terenie Biskupina i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

 

Oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenie turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Dzielnica Biskupin dawniej znana jako Koczotów to osiedle położone we wschodniej części Wrocławia. Pierwotnie ta część miasta była wsią, o której pierwsze zapiski pochodzą z łacińskich dokumentów pochodzących z XII wieku. Wspominał o niej ówczesny papież Hadrian IV, który zatwierdził jej położenie, wchodzące w skład posiadłości biskupstwa wrocławskiego. W czasie wojny Biskupin był jedną z najmniej zniszczonych części miasta. Nazwa Biskupin pochodzi od Lasu Biskupiego, który mieścił się na tych terenach.

 

Obecnie Biskupin najbardziej kojarzony jest z Ogrodem Zoologicznym, znanym w całej Polsce. To tam również mieści się Hala Stulecia połączona z odrestaurowanym Pawilonem Czterech Kopuł, pergolą i ogrodem japońskim. Ze względu na dużą liczbę wydziałów uczelni, jak i centra handlowe, ta część Wrocławia skupia dzisiaj wielu młodych ludzi, przez co stale tętni życiem. Jest to dzielnica o bogato rozwiniętej ofercie rekreacyjnej – mieszczą się tam piękne parki i ogrody, w których można złapać oddech i odpocząć.

 

Jeśli chcesz zakupić ubezpieczenie – zgłoś się do nas, nie musisz jechać specjalnie w tym celu na drugi koniec miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy.