Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

wrocław centrum PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia wrocław centrum

W najbliższym sąsiedztwie wrocławskiego Rynku nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wypełnionego wniosku drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

 

Oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenie turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Rynek we Wrocławiu jest jego centralną, najbardziej znaną częścią. Według najnowszych badań powstał on już za czasów panowania Henryka Brodatego na początku XIII wieku.

W czasach oblężenia duża część rynku została zniszczona, a jej odbudowa zaczęła się około 1953 roku. Budowany w różnych stylach architektocznicznych, przykuwa uwagę ze względu na swe bogactwo. W sercu rynku znajduje się blok śródrynkowy, który łączy się z sukiennicami. Najbardziej znanym punktem jest zrekonstruowany w latach osiemdziesiątych pręgierz, umiejscowiony we wschodniej części placu.

 

Rynek jest dziś jednym z największych w Europie, co przyciąga każdego roku ogromne ilości turystów. To miejsce niezwykle urokliwe, o dynamicznym rozwoju sieci gastronomiczno – kulturalnej, które zawsze tętni życiem. Największe wrocławskie imprezy odbywają się właśnie na wrocławskich Rynku. Wrocław posiada najbardziej rozwiniety rynek pracy na Dolnym śląsku- dlatego warto zobaczyć oferty pracy we Wrocławiu. W okresie bożonarodzeniowym to właśnie w Rynku pojawia się jarmark świąteczny, cieszący się od kilku lat niezwykłym powodzeniem.

 

Również tutaj możesz zadbać o ubezpieczenie siebie, najbliższych oraz własnych dóbr osobistych. Nie musisz w tym celu udawać się na obrzeża miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy.