Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

Wrocław Fabryczna PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia Wrocław Fabryczna

Na terenie Fabrycznej i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

 

Oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenie turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Wrocław Fabryczna to część samorządowo - administracyjna, umiejscowiona w zachodniej i południowo – zachodniej części Wrocławia. W skład Fabrycznej wchodzi kilka sporych osiedli takich jak Grabiszyn, Nowy Dwór, Maślice, Kuźniki, Kozanów, Pilczyce, Jarnołtów, Stabłowice, Złotniki, Żerniki i kilka innych. Swoją nazwę wzięła z istniejących w XX wieku zakładów przemysłowych (m.in. taboru kolejowego). Współcześnie na terenach poprzemysłowych swoją działalność rozwija branża informatyczna.

 

Aktualnie Fabryczna to miejsce, w którym skupia się życie mieszkańców Wrocławia. Niemalże na każdej z dzielnic składających się na Fabryczną, wybudowane zostały ogromne osiedla, w których mieszka dziś około dwustu tysięcy mieszkańców. Również na Fabrycznej rozwija się budowa nowych mieszkań i domów dla kolejnych pokoleń.

 

Na Fabrycznej można spokojnie znaleźć miejsce, w którym zakupisz ubezpieczenie. Nie musisz w tym celu jechać na drugi koniec Wrocławia. Właśnie tu znajdziesz ubezpieczenie, którego poszukujesz.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!