Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

Wrocław Krzyki PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia Wrocław Krzyki

Na terenie Krzyków i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

 

Oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenie turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Wrocław Krzyki to dzielnica Wrocławia położona w jego południowej części. Dawniej funkcjonowała jako samodzielna wieś. Przyłączona do miasta została w 1928 roku. Jeszcze pół wieku temu Krzyki bardziej kojarzone były z obserwatorium meteorologiczno-sejsmologicznym. Jednak w czasach oblężenia Festung Breslau aparatura laboratoryjna została całkowicie zdewastowana. Ocalałe pozostałości wywieziono do Chorzowa. Dzisiaj po obserwatorium nie zostało ani śladu.

 

Obecnie to miejsce spokojne, ale przyciągające wielu ludzi. Kojarzone najbardziej z położonego tam najwyższego, wrocławskiego budynku - Sky Tower, który mierzy aż 212 metrów. W jego pobliżu znajdują się centra handlowe, aquapark oraz dworzec kolejowy. Krzyki ze względu na znajdujące się tam uczelnie i wydziały, przyciągają dzisiaj wielu studentów, którzy chętnie wynajmują tam mieszkania i stancje. Okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta.

 

Jeśli chcesz zakupić ubezpieczenie w swojej okolicy – zgłoś się do nas. Nie musisz wybierać się na drugi koniec miasta w tym celu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy.