Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

Wrocław Psie Pole PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia Wrocław Psie Pole

Na terenie Psiego Pola i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

 

Oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenie turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Psie Pole – dzielnica Wrocławia położona w jego północnej części, która administracyjne została przyłączona do niego dopiero w 1928 roku. Dawniej funkcjonowało jako samodzielne miasteczko, które prawa miejskie otrzymało w okolicach XIV i XV wieku. Kojarzone najbardziej ze słynną bitwą na Psim Polu, która odbyła się tam w 1109 roku pomiędzy wojskami księcia polskiego Bolesława Krzywoustego a królem niemieckim Henrykiem V, które doprowadziło do klęski króla niemieckiego, o czym wzmiankował w swych księgach Wincenty Kadłubek, jeden z najbardziej znanych polskich kronikarzy.

 

Aktualnie to dzielnica o szerokiej działalności przemysłowej skupiająca duże marki znane na całym świecie. Psie Pole stawia na rozwój, przyciąga dużą część mieszkańców Wrocławia ze względu na rozwój budowlany. To właśnie ta część stanowi przyszłość tego miasta ze względu na budowę mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji.

 

By zakupić ubezpieczenie, nie musisz jechać do samego centrum miasta – możesz dokonać tego również na Psim Polu. Zgłoś się do nas, a przyjedziemy w dowolne miejsce w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy.