Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

wrocław śródmieście PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia wrocław śródmieście

Na terenie wrocławskiego Śródmieścia i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

 

Oferujemy ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenie turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Wrocław Śródmieście jest centralną częścią miasta znajdującą się na prawym brzegu Odry. Obejmuje najstarsze części Wrocławia takie jak Sępolno, Plac Grunwaldzki, Nadodrze. Miasto w tych okolicach było najbardziej zniszczone w czasach wojny. Jako centralna część od zawsze przyciągało wszystkich mieszkańców ze względu na ulokowane tam władze miasta, ośrodki naukowe, miejsca handlu. W tej części Wrocławia znajduje się również najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, czyli powstała na przejściach na Odrze zabytkowa część miasta, w której dawniej znajdował się gród zamieszkiwany przez pierwszych Piastów.

 

Dzisiaj Śródmieście to dzielnica pełna urokliwych, a także zabytkowych miejsc, kawiarni, sklepów, wydziałów uniwersyteckich, prowadząca do lubianej przez młodych ludzi Wyspy Słodowej. Śródmieście zawsze pełne jest turystów oraz poruszających się w codziennych sprawach mieszkańców, którzy często pracują w samym centrum Wrocławia.

 

Jeśli chcesz zakupić ubezpieczenie w okolicy Śródmieścia, nie musisz udawać się w tym celu na drugi koniec miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy.